20 Nisan 2013 Cumartesi

Şube Genel Kurulumuz Yapıldı

Türk Kadınlar Konseyi Ankara Şube Genel Kurulu İfa ve İcra Edildi
        Şubemiz, (Türk Kadınlar Konseyi Ankara Şubesi) üç çalışma yılını başarıyla tamamlamış ve Olağan Genel Kurulu'nu 09 Nisan 2013 Tarihinde yapmış bulunmaktadır. 
TÜRK KADINLAR KONSEYİ
ANKARA ŞUBESİ
BAŞKANLIĞI
            Gündemin başarıyla görüşülüp, raporların onaylanması ve mevcut yönetimin ibrasını (onaylanmasını) müteakip Genel Kurulun birinci bölümü tamamlandı. Daha sonra, Kanun, Tüzük ve ilgili Yönetmelikler gereği seçimlere geçilmiş ve yapılan oylama sonucu Zeren ÜNAL; 
Güven tazeleyerek tekrar Şube Başkanlığı'na seçilmiştir.
Usul ve hukuka uygun olarak, Seçimlerin tamamlanmasından sonra söz alan Başkan Zeren ÜNAL, kısa bir teşekkür konuşması yaparak aşağıdaki hususlara değindi: 
1. Şubemiz bu güne kadar başlattığı ve Ankara Barosu Gelincik Projesi'ndeki gibi taraf olduğu bütün çalışma, kamu yararına faaliyet, güncel etkinlikler ve projeleri kararlılıkla sürdürerek büyük bir bölümünü başarıyla tamamlamıştır.
            2. Bu gün için, yeni döneme intikal eden ve geçen dönemden kalan projeler de aynı kararlılıkla sürdürülecek ve tamamlanacaktır.
            3. Ayrıca, Kadın, Çocuk, Yaşlı ve Engelli sorunlarına önem verilecek; Özellik ve ağırlıkla eğilinecek ve başta bu kitlelerin kendi kuruluşları ile entegrasyon olmak üzere, tüm sorunlar ile yakından ilgilenilecektir.
            4. Bunun dışında, ana konumuz olan ve Derneğimiz Tüzüğünde açıklanarak, tanımlanan hedefleri gerçekleştirmek uğruna gerekli faaliyetler düzenli, istikrarlı ve kararlı bir program dahilinde yapılacaktır.
            Hepinizi hürmetle selâmlar, itimad ve teveccühünüze içtenlikle teşekkür ederim.
            Yeni Yönetimizi ile yeni faaliyet dönemimiz hayırlı, sağlıklı ve başarılı olsun, diyerek Genel Kurul'u selâmladı ve konuşmasını tamamladı..       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder